live

Колишній президент Еквадору підтвердив спроби Ассанжа вплинути на вибори у США, – іноЗМІ

Джуліан Ассанж. Фото: EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Колишній президент Еквадору Рафаель Коррера заявив, що під час перебування в еквадорському посольстві у Лондоні засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж втручався в процес президентських виборів у США 2016 року.

Про це повідомляє телеканал CNN.

Коррера наголосив, що виправданням для WikiLeaks служить те, що вони надавали правдиву інформацію. До того ж, екс-президент Еквадору відхрестився від контактів з Ассанжем, заявивши, що він ніколи не мав з ним справи.

«Ми помічали, що він втручається у вибори, і ми цього не допускаємо, тому що у нас є принципи, дуже чіткі цінності, оскільки ми б не хотіли, щоб хтось втручався і в наші вибори. Ми не маємо наміру дозволяти, щоб таке траплялося у чужий, але дружній країні, як США», - сказав він.

Нагадаємо, учора CNN повідомляло, що Джуліан Ассанж під час семирічного перебування в посольстві Еквадору в Лондоні зміг вплинути на вибори США у 2016 році.

Цьогоріч у Лондоні затримали Ассанжа – посол Еквадору запросив британську поліцію в посольство, де його затримали із застосуванням сили. У свою чергу влада Еквадору скасували рішення про видачу засновнику WikiLeaks Джуліану Ассанжу громадянства країни.Loading...
Loading...
Loading...