Фейк імені Зеленського: Гримчак спростував заяву про парад за 300 мільйонів

ZIK

Цифра, яку озвучив Володимир Зеленський за проведення військового параду – це якась надзвичайна сума, таких витрат немає навіть у США.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Юрій Гримчак.

Пан Гримчак прокоментував інформацію про те, що Володимир Зеленський сьогодні своїм підписом відмінив військовий парад на День незалежності. Він вважає, що та сума, через яку його відмінили, є набагато меншою і цілком реалістичною для українських реалій.

«Заявлена сума в 300 мільйонів гривень - це якась надзвичайна сума. Таких витрат на військовий парад немає навіть у США. У них останній парад обійшовся в 1,3 мільйона доларів», – наголосив Гримчак.

Зокрема, за його словами, військовий парад дуже потрібен Україні. І якщо порахувати витрати на найбільш затратний парад в Україні, то він обійдеться максимум у 37 мільйонів гривень.

«Я запитував наших військових, в яку суму це обходиться. Ми разом вийшли на цифру 37 мільйонів. В це входить авіація, премії, тобто все, що тільки можна. При при чому при підрахунках ми заокруглювали до більшого. На мій погляд, великою мірою парад нам потрібен для того, щоб один день на рік люди подякували своїм захисникам», – вважає заступник міністра.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що в цьому році військовий парад до Дня Незалежності України не відбудеться.

Як повідомляли, Кабінет Міністрів планує протягом тижня підготувати для президента Володимира Зеленського варіанти, як можна направити на доплати військовим 300 млн грн, не скасовуючи військовий парад на День Незалежності.

Loading...