Новини » Політика 17 липня, 2019, 5:00
Ексміністр звинуватив політиків у «розкручуванні» соціального розшарування
ZIK
ZIK

В Україні «розкручують» соціальне розшарування, яке значно послаблює нашу державу. Окрім того, великого удару країні завдав останній Майдан.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політик, колишній міністр економіки України (у 1997–1998 рр.) Віктор Суслов.

Відповідаючи на запитання, що може стати «точкою зростання» для України у найближчий період, Віктор Суслов констатував, що останніми роками в Україні відбувається не укріплення держави, а руйнування й ослаблення.

Ексміністр наголосив, що нині економічний стан в державі – це не найважливіше, а найважливішим є зміцнення країни та дії політичних сил, які могли б змусити державну машину запрацювати.

Віктор Суслов звернув увагу на те, що в Україні «роздувають» багато тем, які розділяють країну. Те ж відбувається і в економіці: «Постійно витягують теми та питання, пов’язані з величезною соціальною диференціацією. Це правда, у нас відбувається величезна диференціація. Але замість того, щоб без кінця це обговорювати, слід застосовувати прості рішення», – заявив Віктор Суслов.

З його слів, нині держава дає пільги найбагатшим та найзабезпеченішим, і це легко виправити, проте цього ніхто не робить. У підсумку, в країні до 90% населення є малозабезпеченим.

«Навіщо ми «розкручуємо» таке соціальне розшарування, яке теж послаблює державу?» – запитав ексміністр.

Як повідомляли раніше, Віктор Суслов заявляв, що Нацбанк вводить купюри номіналом у 1000 гривень для економії коштів. Надрукувати одну купюру 1000 гривень дешевше, аніж таку саму суму по 200 гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 10:22 :55