Добродомов прокоментував шарпанину зі Смешком: Пояснював третій закон Ньютона

ZIK

Перший заступник лідера партії «Сила і честь» Кіхтенко оприлюднив інформацію, що в списах партії, які йдуть до ВРУ, майже немає партійців. Там з’явилися абсолютно чужі люди. От і я запитав Смешка, як він хоче це пояснити. Але раптово відбулась неадекватна реакція Смешка на це запитання. Він намагався мене штовхати, ловити за піджак, пояснювати мені третій закон Ньютона.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив кандидат у народні депутати від партії «Громадянська позиція» Дмитро Добродомов.

Дмитро Добродомов відповів на питання ведучого, що стало причиною того, що лідер партії «Сила і честь» Ігор Смешко накинувся на нього з кулаками під час зйомки політичного ток-шоу на одному з українських телеканалів:

«Чесно кажучи, я сам не зрозумів, що сталося. Формат цього телешоу передбачав питання-відповіді. От і я лідеру партії «Сила і честь» Ігорю Смешку задав навіть не від себе питання, а ретранслював інформацію, яка вчора була оприлюднена його однопартійцями, зокрема його першим заступником Кіхтенком, який заявив, що в списах партії до ВРУ майже немає партійців. Там з’явилися абсолютно чужі люди. Переважно з оточення Порошенка і навіть Януковича. От і запитав його, як він хоче це пояснити», – розповів Дмитро Добродомов.

За словами політика, після цього питання була перерва на рекламу, і в кулуарах програми раптово Смешко неадекватно відреагував на це запитання.

«Він намагався мене штовхати, ловити за піджак, пояснювати мені третій закон Ньютона. Дякувати Богу, що поруч був ще один учасник програми – народна депутатка Вікторія Сюмар. Їй вдалося цю ситуацію зам’яти. Інцидент можна вважати вичерпаним. Але таку реакцію на елементарне питання я не очікував», – зізнався Добродомов.

Він переконаний, що Ігор Смешко відреагував на його питання саме так, бо йому є через що нервувати. Водночас Дмитро Добродомов заявив, що не дивується такій поведінці Смешка, адже в той час, коли передвиборча гонка добігає кінця, нерви можуть «здати» у кожного.

Нагадаємо, лідер партії «Сила і честь» Ігор Смешко накинувся з кулаками на народного депутата та кандидата від партії Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» Дмитра Добродомова. Бійка відбулася в кулуарах програми «Свобода слова».

Loading...