Новини » Політика 17 липня, 2019, 19:18
Денисова прокоментувала продовження Росією арешту українських моряків

Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денисова висловилася з приводу рішення суду Москви про продовження арешту 24 українським морякам. Вона зазначила, що такий результат був очікуваний. Безумовно залишаються інші формати звільнення моряків з-під варти. Зокрема, таке право має слідчий, і якщо будуть домовленості та політична воля – це станеться.

Про це Людмила Денисова написала у Фейсбуці.

«У кримінально-процесуальному кодексі РФ передбачена можливість відпустити затриманих під особисте зобов’язання або поручителя. Я, як Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, запропонувала своє таке зобов’язання про забезпечення участі наших військовополонених у попередньому досудовому розгляді, якщо таке буде», – зазначила Людмила Денисова.

Вона додала, що хлопці у бойовому настрої, чекають повернення на Батьківщину. «І дуже сподіваюся, що це стане можливим», – сказала Денисова.

Нагадаємо, Лефортівський районний суд Москви завершив розгляд клопотань СУ ФСБ РФ про продовження строків тримання під вартою військовополонених українських моряків. Всім 24 військовополоненим продовжені терміни утримання під вартою на три місяці. У всіх засіданнях судді відмовилися долучати наказ Міжнародного трибуналу ООН з морського права.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 12:51 :10