Новини » Спорт 17 липня, 2019, 11:43
Дебютант Прем’єр-ліги «Колос» обіграв у спарингу «Карпати»
fckarpaty.com

Львівські «Карпати» провели свій черговий товариський матч. Їхнім суперником був новачок української Прем’єр-ліги – «Колос» з Ковалівки, що на Київщині. Гра на полі НТБ ФК «Динамо» у Конча-Заспі завершилася перемогою «Колоса» з рахунком 1:0.

Футбол. Чоловіки. Товариський матч

«Колос» (Ковалівка) – «Карпати» (Львів) – 1:0

«КОЛОС»: Сітало (Волинець, 46), Сахневич (Зозуля, 46), Гавриш (Охрончук, 46), Парамонов (Максименко, 46), Мігунов (Чорноморець, 46), Задоя (Рябов, 46), Мілько (ГНП, 46), Демченко (Кизилатеш, 46), Ільїн (Антюх, 46), Смирний (Морозко, 46), Нехтій (Лисенко, 30) (Бондаренко, 60). Головний тренер: Руслан Костишин.

«КАРПАТИ»: перший тайм – Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Дубінчак, Вербний, Кльоц, Карпенко та три гравці на перегляді; другий тайм – Підківка, Мартінс, Ковтун, Веремієнко, Вербний, Кльоц, Карпенко та чотири гравці на перегляді. У другому таймі на заміну виходили – Рудюк, Лях, Ременюк, Притула, Степанчук.

Гол: Задоя (34).

2019-09-16 10:08 :46