Боюсь монополії будь-якої влади, бо сьогодні вона хороша, а завтра – погана, – експерт

ZIK

Під час цієї виборчої кампанії немає стільки бруду, як на попередніх, тому що політтехнологи не встигають розігнатися. Крім того, Фейсбук і Гугл роблять їм ведмежу послугу, довго модеруючи або блокуючи політрекламу.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Національної Ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

Експерт зауважив, що він не погоджується із тезою, що остання передвиборча кампанія є найбруднішою. Справа в тому, наголосив він, що можливо, вона найменш змістовна, але не найбрудніша.

«Ми часто навіть за місяць до виборів слухали достатньо багато звітів про велику кількістю порушень. Але зараз навіть від рухів і комітетів, які цим професійно займаються, чуємо достатньо мало про такі порушення. Інше питання, що ми чуємо. Це як змагання спортсменів: всі виставляють свої фотографії в спортивній формі, але одні тренуються вже роками, а інші тільки зараз вдягнули спортивну форму і сфотографувались. Ось це і є змістовність», – зазначив Олексій Дорошенко.

Зокрема, він погодився з тією тезою, що під час цієї виборчої кампанії немає стільки бруду, тому що політтехнологи навіть не встигають розігнатися. Наприклад, фейки не встигають розмістити, тому що на сьогоднішній день основним каналом цього є не листівки, а інтернет, який дедалі більше стає керованим.

«Фейсбук і Гугл інколи робить ведмежу послугу, модеруючи все від п'яти до десяти днів, а інколи навіть блокуючи всю політичну рекламу. Отже, ми навіть не можемо побачити весь вал політичної реклами, яку нам хочуть нав'язати», – пояснив гість програми.

Окрім цього, ведучий програми поцікавився про те, яку конфігурацію і кількість партій гість програми очікує у майбутньому парламенті. Дорошенко відповів, що з його спостережень, проходять до парламенту 4-5 партій.

«З того, що ми бачимо останні пів року, варто зауважити, що в останні дні, так як і останні тижні, нам можуть показувати, що хтось різко стартував, а насправді це не так. Також я боюсь монополії будь-якої влади, тому що сьогодні вона хороша, а завтра погана. Виходячи з цього, я хочу, щоб була політична конкуренція. Хоча ми дуже часто сваримо парламент, але при цьому це найдемократичніша інституція і кращого ще не придумали», – констатував гість програми.

Як повідомлялось раніше, на Луганщині кандидат від «Опозиційного блоку» підкуповував виборців.

Loading...