Новини » Економіка 16 липня, 2019, 18:13
З осені буде серйозна криза, – прогноз ексміністра економіки
ZIK
ZIK

З осені в Україні буде серйозна криза, яка розпочинається вже нині. А надалі дуже швидко виникатимуть нові проблеми, які досі були приховані.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політик, колишній міністр економіки України (у 1997–1998 рр.) Віктор Суслов.

Експерт, коментуючи результати останніх соціологічних опитувань щодо підтримки політичних партій напередодні дострокових виборів до ВРУ, зауважив, що партія «Слуга народу», де є багато випадкових людей, очевидно, переможе. Віктор Суслов спрогнозував, що буде далі: після того, як буде сформований новий уряд, який швидко виявить, що «все вкрадено до нас». 

«Тобто вони зіштовхнуться із тим, що країна, дійсно, перебуває у дуже складному економічному становищі. І ось політика останніх місяців, коли уряд буквально щотижня розміщує значні обсяги боргових зобов’язань і на зовнішньому ринку, і на внутрішньому ринку, і практично, вже вичерпав весь ліміт «роблення» нових боргів, який був передбачений на рік, за пів року… І з осені буде серйозна криза. Власне, вона вже починається. Наскільки я знаю, станом на сьогодні виникають уже проблеми з виконанням низки зобов’язань, оскільки за доходами бюджет не виконується», – зазначив Віктор Суслов.

Експерт прогнозує, що і надалі дуже швидко виникатимуть нові проблеми, які досі були приховані.

«Нам усім доведеться розплачуватися за ту популістську політику, яку проводила влада. І чи зможе із цією ситуацією впоратися новий уряд, я не впевнений», – каже Віктор Суслов.

Як повідомляли, економіст Представництва Світового банку в Україні Анастасія Головач заявила, що зростання української економіки є досить стриманим і може похитнутися.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 00:02 :04