Викрили чоловіка, який налаштував масову смс-розсилку проти «Голосу». Він агітував за «ЄС» Порошенка

www.npu.gov.ua/

Поліцейські на Львівщині викрили депутата сільради, який запустив до 25 тисяч смс-повідомлень проти «Голосу» Святослава Вакарчука. Там додають, що він агітував на користь «Європейської солідарності» Петра Порошенка.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

«На Львівщині поліцейські викрили депутата сільради у масовій смс-розсилці для дискредитації політичної партії «Голос» на користь партії «ЄС», – йдеться у повідомленні.

Чоловік домовився із мобільним оператором на розсилку 25 тисяч смс-повідомлень.

«У повідомленнях зазначали, що партія «Голос» не проходить відсотковий бар’єр, відтак людей провокували не голосувати за вказану партію», – йдеться у повідомленні.

«Також було встановлено, що абонентська база отримувачів цих смс-повідомлень була сформована ще під час президентських виборів 2019 року однією з політичних партій, яка домінувала на Львівщині», – розповів начальник кіберполіції.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, у Національній поліції розповіли, що встановили хакерів, які надсилали несправжні листи від імені міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова із «правилами» поведінки на виборах.

Loading...