Український політв’язень Бекіров має проблеми з серцем і не може спати, – адвокат

Едем Бекіров

Кримськотатарський активіст Едем Бекіров має серйозні проблем зі здоров’ям.

Про це розповів його адвокат Олексій Ладін у розмові з Крим.Реалії.

«Останні чотири дні в нього найсильніші судоми, які завдають йому величезного фізичного болю, він не може спати. Крім того, у нього постійні проблеми з серцем. Останній місяць у нього сильна аритмія. При найменшому фізичному навантаженні, наприклад, встав, узяв у руки віник, аритмія посилюється, скаче тиск. Через це він змушений перебувати в лежачому стані», – розповів адвокат.

За його словами, його підзахисний нічого не їсть, щоб регулювати цукор в крові.

«Його вкрай турбує рівень цукру, не дивлячись на те, що йому підняли дозу інсуліну, він (рівень) усе одно високий. Він намагається регулювати рівень цукру голодом, але буває так, що він нічого не їсть і цукор різко падає до критичної позначки», – пояснив він.

Адвокат заявляє, що він з командою не може передати Бекірову необхідні ліки.

«За словами дочки, вона протягом двох днів уже не може передати батькові ліки. Вчора у нього закінчилися таблетки від діабету й серця. Лікар медсанчастини цю інформацію заперечує, каже: щодня всі ліки приймають. Сьогодні дочка буде в черговий раз намагатися передати ліки. За словами Едема Бекірова, коли в нього ці хвороби загострюються, він намагається викликати медичного працівника, але жодного разу ще не вийшло. Доступу до медпрацівників медсанчастини – немає», – розповів адвокат.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини зобов’язав уряд Росії провести незалежний медичний огляд кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого Кремль безпідставно тримає у СІЗО Сімферополя.

 

Loading...