У «Європейській солідарності» обурені через «політичну заангажованість» кіберполіції

У партії «Європейська солідарність» прокоментували ситуацію із викриттям смс-агітатора, який замовив 25 тисяч повідомлень проти «Голосу» Святослава Вакарчука нібито на користь «Європейської солідарності».

Про це повідомляє прес-служба партії.

Там додали, що обурені «політично заангажованими» діями кіберполіції.

«Очевидно, це перший прецедент в історії українських виборів, коли відкривається кримінальне провадження за розсилку СМС-повідомлень, у яких містилася навіть не власна думка, а лише посилання на соцопитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) про те, що партія «Голос» нібито не долає прохідний бар’єр», – йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що упродовж останнього тижня КМІС оприлюднив два схожих дослідження з таким висновком. У «ЄС» зазначають, що нібито за логікою Кіберполіції,до кримінальної відповідальності має бути притягнений КМІС і всі ЗМІ, які поширювали цю інформацію.

«Якщо цю прикру історію розглядати не як курйоз, а шукати в ній злочин, то саме така діяльність Кіберполіції є грубим втручанням у виборчий процес і перешкоджанням вільному волевиявленню громадян», – йдеться у повідомленні.

У партії пообіцяли, що у партії розберуться з цією ситуацією індивідуальні. Однак вони точно переконані, що на це не мають відкривати кримінальне провадження.

«Ми закликаємо кіберполіцію не ганьбити своє відомство перед Україною і перед цілим світом. Бо якщо події розвиватимуться у подібний спосіб і надалі, то скоро у нас, як в Росії, відкриватимуть кримінальні справи проти активістів за «лайки» у Фейсбуці», – кажуть у партії.

Нагадаємо, поліцейські на Львівщині викрили депутата сільради, який запустив до 25 тисяч смс-повідомлень проти «Голосу» Святослава Вакарчука. Там додають, що він агітував на користь «Європейської солідарності» Петра Порошенка.

Loading...