live

У Росії чітко дали зрозуміти, що переговори з партією Мураєва неможливі, – експерт

ZIK

Росія продемонструвала, що з партією, яку очолює Євген Мураєв, ніякі переговори про мир неможливі.

Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив політичний експерт Олексій Голобуцький.

«Зараз, під час наближення фіналу гонки за парламентськими кріслами, політики все частіше продукують популістські заяви. В цілому, це роблять усі кандидати. Але Євген Мураєв – окрема тема. Його риторика – це вже не популізм. Це відверта брехня. Практично на всіх ефірах він гордо заявляє, що його партія зможе домовитися з Росією про мир, розраховуючи на голоси виборців «партії миру». Однак, чому ці виборці повинні вірити в, м'яко кажучи, вигадки Мураєва – не зрозуміло. Зрештою, у них перед очима є конкретний і цілком реальний приклад активних учасників переговорів з доведеними можливостями прямого доступу до перших осіб Росії», – заявив політолог.

За його словами, РФ показала Мураєву, що переговори з ним неможливі. Головною причиною експерт назвав заборону на в'їзд політика на територію РФ.

«Мураєв, як і багато топ-менеджерів очолюваної ним партії, давно був внесений в російські санкційні списки. При чому з дуже неприємним поясненням: за його співпрацю з владою Порошенка і сумнівну взаємодія з СБУ, куди він бігав з «доносами» на своїх», – зазначив експерт.

У РФ, продовжив Голобуцький, відкрито вважають Мураєва ненадійним і ворожим елементом.

«Тому з боку Росії на переговори з ним ніхто не піде, а отже будь-які мирні ініціативи з його участю приречені на провал. Відповідно, практично вся передвиборча кампанія Мураєва (а там основна частина – це обіцянки успішних переговорів з Росією) – це відверта брехня. І сам Мураєв, звичайно, в курсі, що реалізувати все, що він наобіцяв виборцям, йому не вдалося б ні за яких умов. Але кого це зупиняло в передвиборчих обіцянках?!»,– підсумував Олексій Голобуцький.Loading...
Loading...
Loading...