Новини » Спорт 16 липня, 2019, 11:38
Синхроністки Федіна і Савчук вийшли у фінал ЧС-2019 в довільній програмі дуетів
Марта Федіна та Анастасія Савчук /xsport.ua

В Кванджу (Республіка Корея), де триває ХVІІІ чемпіонат світу-2019 з водних видів спорту, сьогодні, 16 липня, у змаганнях з артистичного плавання пройшла кваліфікація в довільній програмі дуетів.

Українки Марта Федіна та Анастасія Савчук показали третій результат (93,1333 бала) серед 45-ти пар і пройшли до фіналу, який відбудеться у четвер, 18 липня.

Як повідомляє xsport.ua, кращу суму набрали росіянки Світлана Колесніченко і Світлана Ромашина (96,6667), а другий результат показали китаянки Хуан Сючень і Сунь Веньян (94,5333). Саме цим суперницям Марта Федіна та Анастасія Савчук поступилися у фіналі технічної програми, коли завоювали бронзову медаль.

Нагадаємо, збірна України в Кванджу завоювала і золоту нагороду, перемігши в дебютній дисципліни на світових першостях – хайлайті.

2019-08-20 23:12 :36