Новини » Суспільство 16 липня, 2019, 16:49
Суд відкрив провадження у справі щодо ліквідації УПЦ КП
Фото: oask.gov.ua
Фото: oask.gov.ua

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Української Православної Церкви Київського патріархату до міністерства культури України щодо скасування наказу, в частині, де зазначено, що втратили чинність накази міністерства про реєстрацію у новій редакції статуту релігійної організації «Київська патріархія української православної церкви Київського патріархату», а також про нову редакцію Статуту про управління УПЦ КП.

Про це повідомляє Окружний адміністративний суд Києва.

«Справа розглядатиметься в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та без проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами», – йдеться у повідомленні.

У суді нагадують, що разом із позовною заявою було подане клопотання про забезпечення позову, де позивач просив негайно зупинити дію оскаржуваного наказу в частині втрати чинності наказів Міністерства про статути УПЦ КП. Суд, розглянувши дану заяву, – залишив її без задоволення, оскільки, позивачем не доведені та документально не підтверджені обставини, які б вказували на очевидну небезпеку заподіянню шкоди його правам, свободам, інтересам та які б унеможливили їх захист без вжиття відповідних заходів до ухвалення рішення у справі. Окрім того, в матеріалах справи відсутні докази та підтвердження того, що невжиття заходів до забезпечення позову якимось чином може ускладнити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 03:39 :50