Скандал у Смешка: у партії «Сила і Честь» заявили, що можуть переобрати голову політсили

ZIK

Ігор Смешко несе безпосередню відповідальність за те, як виглядає список партії «Сила і Честь». Незрозуміло, чому старих правдивих партійці відправили на лаву запасних, а у списках опинилися чужі люди. Не виключно, що на наступному з’їзді голову партії можуть переобрати.

Про це в ефірі  програми «Коментарі» на телеканалі ZIK розповів заступник голови партії «Сила і Честь» Олександр Кіхтенко.

«Ми були змушені публічно заявити про цю проблему. Адже в списках побачили не лише старі кадри, але й чужі для даної політсили, наприклад, 15 номер – нардеп від БПП Вадим Денисенко. Як так сталося?», – дивується Кіхтенко.

Він розповів: після того, як лідер партії здобув 6% на виборах, до політсили потягнулись «люди зі сторони».

«Були складені списки як від партії, так і від мажоритарних округів. Але, там з’явилися зовсім несподівані люди, які забажали йти під прапорами «Сила і честь». Ці списки не розглядали на з’їзді, як це зобов’язує статут партії. На засіданні політради я відмовився це робити, а потребував зібрати політраду, але вона так і не було зібрана», – каже Кіхтенко.

Зі слів Кіхтенка, статут партії був грубо порушений:

«Кандидатів мала вивчати політрада, потім подавати їх на з’їзд, а на з’їзді їх вже затверджують. І саме засідання політради не було проведено. Тож на яких підставах вони були створені не відомо. Мені їх показали і запропонували підписати.  За два дні до з’їзду я побачив їх, але підписувати відмовився, а вимагав зібрати політраду, але вона так і не з’їхалася. І все таки незважаючи на статут партії, ці люди потрапили в першу десятку і були озвучені їх прізвища на з’їзді. Другу десятку взагалі не озвучили, мажоритарні округи теж не озвучили. Це спричинило обурення обласних партійних осередків», – розповів Кіхтенко.

Він підкреслив, що у списку є  люди з ББП і «Самопомочі». Як вони туди могли потрапити можна тільки здогадуватися.

«Знаю, що певні пропозиції вносив і керівник штабу Дмитро Гордон, і представник «Самопомочі» Мірошниченко, бо в нас від «Самопомочі», аж 4 чоловіки. Тимошенко, який є дев’ятим номером, теж вносив свої пропозиції. У мене немає інформації, що хтось купував, заносив гроші, але чому старих правдивих партійці відправили на лаву запасних, а у списках опинилися чужі люди. Дивно, що партія йде на вибори, але там немає партійців», – зазначив він.

Зі слів заступника партії «Сила і честь», за те, як виглядає список партії нині безпосередньо несе відповідальність голова партії Ігор Смешко.

«Але ми з ним незгодні, тому не виключено, що на наступному з’їзді можуть вибрати нового голову партії. А ситуація зі зверненням може привернути увагу людей до цієї політичної сили. І за це пан Смешко, ще, можливо, буде дякувати нам. Але зараз це виглядає дивно», - каже Кіхтенко.

Нагадаємо, у партії «Сила і честь» спалахнув скандал. Представники обласних партійних осередків заявляють, що у партії торгують місцями. До ЗМІ ця інформація потрапила з відкритого звернення однопартійців. Кажуть, криза в партії почалася після президентських виборів, на яких Ігор Смешко набрав понад 6%.

Loading...