Новини » Світ 16 липня, 2019, 9:12
Румунія залишилася без глав МЗС і МВС
Radio Romania International
Прем'єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле
Radio Romania International Прем'єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле

Прем’єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле вирішила звільнити Теодора Мелешкану з посади глави МЗС та Кармен Дан з посади глави МВС.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на видання Realitatea.

«Я запропонувала замінити міністра Кармен Дан на Ніколає Мога і Теодора Мелешкану на Рамону Манеску», – зазначила Віоріка Данчила

За її словами, керівництво Соціал-демократичної партії взяло до відома пропозицію ALDE («Альянс лібералів і демократів» – група у Європарламенті, нині має назву «Оновити Європу») замінити Теодора Мелешкану на посаді міністра закордонних справ.

За даними ЗМІ, зміна міністра пов’язана з провальним результатом ALDE на виборах до Європарламенту у Румунії – партія не подолала 5% бар’єр.

Глава МВС Кармен Дан не користувалася популярністю у зв’язку із застосуванням поліцією сльозогінного газу щодо антиурядової демонстрації, яка пройшла 10 серпня 2018 року.

Крім того, Денчіле повідомила про призначення двох заступників прем’єра – віцепрем’єра зі стратегічного партерства (цю посаду має обійняти Міхай Фіфор) та віцепрем’єра з економічних питань (посада поки залишиться вакантною до серпня).

Нагадаємо, над Румунією пронісся торнадо – пошкоджені будинки, є постраждалі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 14:19 :38