Радниця Президента повідомила про переговори з ДФС щодо власної декларації

ZIK

На кожен годинник і на кожне авто у мене є «бумажка», яка задовольнила всі правоохоронні органи щодо того, звідки це взялося. Але я хочу сказати абсолютно публічно, що все, що отримано і здекларовано – отримано в законний спосіб.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявила юрист, кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу», експерт з питань реформи судової системи у команді Зеленського Ірина Венедиктова.

Пані Венедиктова, відповідаючи на питання ведучої, звідки в «університетської викладачки» знайшлись кошти на дорогий автомобіль та коштові годинники, зазначила, що готувалася до такого питання ще з 2016-го року, коли брала участь у конкурсі до ВСУ. Водночас вона запевнила, що усі задекларовані кошти були набуті законно.

«Я прекрасно розумію, що зараз я заходжу на поле публічної фізичної особи. Я прекрасно розумію, що я буду подавати декларації і буду відповідати на такі питання багатьом людям. Але я хочу сказати, що у мене є відповіді. З ДФС ми про це говорили. І розказувати ті казки, які ми чули на співбесіді до Верховного Суду, де судді розказують, що вони на плантаціях назбирали клубнічку, або їм бабуся щось заповіла, я не буду. У мене абсолютно законний спосіб отримання цих грошей», – наголосила кандидат у народні депутати.

Радниця Зеленського додала, що на кожен годинник і на кожне авто у неї є «бумажка», яка задовольнила всі правоохоронні органи щодо того, звідки це взялося.

Разом з тим, Венедиктова зауважила, що вона, як і усі інші люди в країні, має право на повагу і має певні межі приватного життя, за які не хотіла б виходити.

«Є межі приватного життя. Якщо я зараз почну порушувати ці принципи і межі, коли я ще кандидат, я думаю, що після того будуть питання ще цікавіші», – підсумувала гостя програми.

Як повідомлялося раніше, Національне агентство з питань запобігання корупції під час перевірки декларацій нардепа Нестора Шуфрича виявило розбіжності на понад 13 млн грн.

Loading...