На лісогосподарських підприємствах Львівщини провели незалежний аудит

Державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ упродовж досить тривалого періоду співпрацюють із партнерами з Європейського Союзу щодо поставки готової продукції в Європу. Це дає змогу підприємствам області розширювати свої можливості з реалізації та отримувати досить суттєві фінансові надходження.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Однак, європейці досить прискіпливо ставляться до походження продукції, що поставляється з України. З цією метою деякі європейські фірми проводять свій аудит лісогосподарських підприємств області, незважаючи на те, що вони володіють сертифікатом FSC.

Так, цього року фірмою «HAMBERGER» (Німеччина) за участю незалежного експерта Alain Paul (фірма «Holz. ConZert» (Німеччина)) здійснили аудит декількох лісогосподарських підприємств Львівщини (ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Бродівське ЛГ» та ДП «Жовківське ЛГ») щодо правильності ведення лісогосподарських робіт та ланцюжка походження лісопродукії.

Висновок аудиту – лісове господарство на підприємствах Львівщини ведеться відповідно до усіх діючих законодавчих актів України та відповідає усім критеріям FSC.

У червні місяці концерн «MONDI» (Словаччина) один з найбільших виробників паперу в Європі провів аналогічний аудит ДП «Стрийське ЛГ». Аудит проводився упродовж двох днів за участю незалежного аудитора Оборської Алли Едуардівної, представників концерну «MONDI»:

  • Denis Popov – центральний апарат концерну;
  • Marin Bartik – спеціаліст по аудитах заводу «MONDI» (м. Ружемберок);
  • Branislav Javor – cпеціаліст по постачанню сировини;
  • Michal Zak – аудитор фірми «SILVA-PRO».

Зазначимо, що в аудиті брав участь представник FSC в Україні Павло Кравець.

Loading...