Новини » Львів 16 липня, 2019, 9:10
Львівське підприємство впроваджує енергоефективні технології в Прибалтиці, Білорусі і Україні

Зацікавити іноземних інвесторів власним бізнесом в Україні змогли на львівському підприємстві. Більше десяти років підприємство “Ecopower” впроваджує енергоефективні технології в Прибалтиці, Білорусі і Україні.

Іноземці довірили українцям реконструкцію власних теплоелектростанцій, - ідеться у сюжеті телеканалу ZIK.
 
“В Європі потрібно, щоби ти був гарним спеціалістом. Мені задавали питання - чому європейці вибрали мене? Тому що там ти маєш зробити все чітко і все має бути згідно контракту. Акт підписав - минуло 30 днів - гроші отримав” - ділиться досвідом співпраці керівник підприємства “Ecopower” Віктор Пілат.

На думку підприємця, інвестиційний клімат в Україні потребує поліпшення, адже інвесторів лякають перешкоди, з якими вони стикаються.

“До прикладу, активно іде тенденція, щоби не платити. Затримка платежів буває по півроку, - запитує В.Пілат. - Як можна розвивати тоді тут бізнес?”

“Ведення бізнесу і ведення бухгалтерії в Європі є набагато простішими і прозорішими, ніж у нас, в Україні, - аналізує Катерина Костюк, головний бухгалтер підприємства “Ecopower”. - Коли ми співпрацюємо з європейською компанією все дуже просто. Укладаємо договір, маємо акти виконаних робіт, і це все. Після зазначених у договорі 30 днів нам надходять кошти. Без жодних зайвих “відмивань” коштів, зайвих договорів - нічого не потрібно додаткового”.

Чітке виконання завдань і робота без хабарів - так може змінити ведення бізнесу в Україні, - впевнений львів'янин. “Ми працюємо з нашим обладнанням в Україні тільки прозор, - повідомив керівник підприємства “Ecopower” Віктор Пілат. - Ми можемо давати нормальну ціну, робити деякі знижки - але про жодні хабарі чи “відкати” мова не може іти”

Змінювати Україну власним прикладом - такою є ідея львівського підприємця. Ці принципи знайшли підтримку і допомогли завоювати довіру іноземних інвесторів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-25 16:14 :09