Команда Зеленського закликає Верховну Раду VIII скликання позачергово зібратися 18 липня

Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка на форумі «Встановлення справедливості – порядок денний для майбутнього парламенту» заявив, що команда президента Володимира Зеленського закликає Верховну Раду VIII скликання позачергово зібратися 18 липня й ухвалити закони, які дозволять працювати Вищому антикорупційному суду.

Про це повідомляє Українська правда.

«В сенсі антикорупційної реформи ми з 2014 року зробили непоганий прогрес. Ми маємо непогане законодавство, ми маємо інституції, які вижили, незважаючи на те, що їх 2 роки намагалися вбити, і ми маємо кількість експертів у сфері антикорупції, яка суттєво зросла з 2014 року. І людський капітал – одна з найбільших перемог за останні 5 років, – зазначив Руслан Рябошапка.

За його словами, вони планують вже на четвер, 18 липням ред.) скликати позачергову сесію парламенту.

«Ми будемо вимагати від парламенту прийняти законодавство, яке дасть працювати ефективно Вищому антикорупційному суду, будемо вимагати від парламенту прийняти закон про незаконне збагачення, і буде ще декілька ініціатив, які ми будемо вимагати прийняти ще в цього складу парламенту», – сказав Рябошапка.

«Очевидно, що в людей в головах уже вибори, але вони повинні виконати свій обов’язок до кінця – перед країною, не перед нами. Що ми хочемо від нового парламенту? Ми хочемо переглянути законодавство, що стосується запобігання корупції, новий закон, який стосується декларацій, зокрема, корупції у політичному секторі. Новий парламент повинен прийняти ці закони.Ми хочемо переглянути Кримінальне процесуальне законодавство», – сказав Руслан Рябошапка.

Loading...