Італійський віце-прем’єр стверджує, що йому погрожувало «українське угруповання»

www.ansa.it

Віце-прем’єр Італії Маттео Сальвіні каже, що його хотіло вбити «українське угруповання».

Про це повідомляє Ansa.

«Це була одна з багатьох загроз смерті, які надходили мені кожен день. Спецслужби говорили про українську групу, яка намагалася мене вбити. Я радий, що це допомогло розкрити божевільний арсенал (зброї, – ред)», – сказав він.

Сальвіні вважає, що «ніколи не робив нічого поганого з українцями».

Як додає Новое Время, на півночі Італії під час обшуків у членів ультраправих угруповань вилучили арсенал зброї. У рамках слідчих дій були затримані троє осіб, в тому числі 60-річний Фабіо Дель Берджоло, колишній митний інспектор, який у 2001 році балотувався в Сенат від ультраправої групи Forza Nuova. Вони можуть бути пов’язані з найманцями на Донбасі.

Нагадаємо, що Сальвіні часто пов’язують з Росією. Раніше видання BuzzFeed оприлюднило розшифровку бесіди представників Сальвіні з росіянами про фінансування партії Ліга з допомогою поставок нафти. До цього італійська газета L’Espresso писала, що Ліга отримала мільйони євро від Росії.

Сам віце-прем'єр і міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що не брав «ни рубля, ни водки» у Росії на фінансування своєї політичної партії Ліга Півночі.

Loading...