Інтрига від Зеленського: політтехнолог заявив про ігри довкола посади прем'єра

ZIK

Можна прогнозувати, що прем’єром буде людина, яка не входить в жодну з нинішніх політсил. Але зараз нікому достовірно не відомо, хто це буде. Єдиний, хто знає – це президент.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раїмов.

Відповідаючи на питання ведучої, хто може стати наступним прем’єром України, Дмитро Раїмов зазначив, що це точно буде людина з оточення президента.

«Не обов’язково це буде людина з партії «Слуга народу». Та й у партії такої людини фактично немає. Але ця людина буде саме людиною президента. Відбудеться зрівняння президента й прем‘єра. Вони ледь не сидітимуть в одному офісі», – вважає Дмитро Раїмов.

За його словами, дуже малі шанси на те, щоби посісти крісло прем’єра сьогодні мають Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Юрій Бойко та Святослав Вакарчук.

«Ці леді й джентльмени не підтримуються більшістю українців. До кожного з них є певні питання. Якщо президент призначить когось із них, то тим самим він втратить себе як політика, який не працює з минулими. А я нагадаю, що риторика президента зараз полягає в тому, що вони не працюють з минулими політиками. І, наприклад, у списках партії «Слуга народу» немає жодного колишнього депутата», – зазначив експерт.

Отже, додає політтехнолог, можна прогнозувати, що прем’єром буде людина, яка не входить в жодну з нинішніх політсил.

«Але хто це буде, я думаю, зараз всі лише здогадуються. Нікому достовірно не відомо, хто це буде. Єдиний, хто знає – це президент», – прокоментував Раїмов.

Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр і лідер партії «Українська стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман має намір претендувати на крісло прем’єр-міністра в разі проходження у Верховну Раду.

Loading...