Гриценко відреагував на скандал із купівлею голосів у партії Смешка

ZIK

Коли в списку Смешка ховаються люди, які працювали в АП Петра Порошенка, то це викликає недовіру.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Ведучий програми зауважив, що в партії «Сила і честь» Ігоря Смешка розгорівся скандал через продаж прохідних місць у списках.

Пан Гриценко сказав, що п'ятнадцятий номер говорить про те, що члени команди Порошенка пригрілися в списку Смешка, однак його більше турбує чотирнадцятий номер. Зокрема, за його словами, під цим номером Олексій Горащенков – людина, яка працювала в АП Петра Порошенка, він був в епіцентрі скандалу.

«Коли НАЗК оприлюднили електронні декларації депутатів, міністрів, губернаторів – у людей волосся стало дибки. В них разом вдома було більше готівки в доларах і євро, ніж вони просять у МВФ. І коли почали розбиратися з цими деклараціями, саме пан Горащенков по команді Порошенка давав вказівки НАЗК це прикривати. Це дії, які назбирують 7 років в'язниці», – зазначив політик.

На його думку, коли такі особи ховаються в списках – це викликає недовіру. Тому пан Гриценко вважає, що прозорість повинна були первинною, чого і дотримувалась його команда під час виборчої кампанії.

 «Ми провели з'їзд 10 червня, і зразу після нього журналісти отримали повні списки нашої сили. Сила Ігоря Смешка провели з'їзд на два дні раніше, але до останнього дня реєстрації ніхто не бачив їхнього списку. Ось чому в журналістів, політтехнологів і просто людей з'явилося питання: а може хтось торгується? Мене напружують такі офіцери, як Смешко. Це все есбеушно-кегебешна історія, яка спрямована на закритість», – прокоментував Гриценко.

Нагадаємо, що у партії Ігоря Смешка «Сила і честь» триває скандал, пов’язаний з тим, що перші місця в списку на позачергові парламентські вибори 2019 року було продано повністю «чужим» людям, які ніякого відношення до неї раніше не мали».

Loading...