Експерт розповіла, як скандал у партії «Сила і честь» вплине на її рейтинг

ZIK

В багатьох моментах у програмі партії «Сила і честь» є схожість з позицією Анатолія Гриценка, але вона може не подолати прохідного бар'єру. Тому орієнтування виборців цієї партії буде спрямоване на прохідних гравців.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила кандидат філософських наук Олександра Решмеділова.

 «В багатьох моментах останній тиждень перед виборам буде гарячим і ми побачимо різні скандали і компрометуючу інформацію навколо усіх топових гравців. Чи можна сказати, що такий результат навколо «Сили і честі» був не прогнозованим? Ця сила формувала свій список дуже нашвидкуруч і там опинилися представники різних політичних сил», – сказала пані Решмеділова.

За її словами, будь-які негативи провокують, що частина виборців буде відпадати, адже їм це буде неприємно. А частина буде мобілізовувати свої зусилля, для того, щоб відстояти потрібні голоси.

Водночас у гості запитали, які політсили скористаються з падіння рейтингу «Сили і честі».

«Треба уявити собі виборця партії. В багатьох моментах є схожість позиції з Анатолієм Гриценком, але в нього так само не втішні електоральні перспективи. Тому орієнтування виборців може бути на більш сильного гравця. Взагалі така логіка більш виправдана, тому що так можна посилити результат, хто точно проходить. Або якщо не голосувати за прохідних, можна претендувати на фінансування, якщо сила подолає 2%-й бар'єр», – констатувала Олександра Решмеділова.

Нагадаємо, що у партії Ігоря Смешка «Сила і честь» триває скандал, пов’язаний з тим, що перші місця в списку на позачергові парламентські вибори 2019 року було продано повністю «чужим» людям, які ніякого відношення до неї раніше не мали».

Loading...