Дружина Марківа про вирок чоловіку: Навіть у страшних снах не могла передбачити

Віталій Марків

Дружина українського нацгвардійця Віталія Марківа Діана була більше ніж у шоці після оголошення вироку чоловіку італійським судом.

Про це Діана Марків заявила Громадському.

«Я очікувала, що може бути негативний вирок, але навіть у страшних снах я не могла передбачити, що можуть дати навіть більше, ніж просив прокурор. Шоком назвати, це легко сказати», – сказала вона.

Водночас Діана зазначила, що чоловік нормально тримається, а її він заздалегідь готував до того, що вирок може бути негативним.

«Сказав, будем боротися до кінця, все буде добре… Він перебуває у в’язниці суворого режиму, там дуже суворий порядок, але в принципі тримається і почувається він нормально, наскільки це можна назвати нормальним: ходить до спортивного залу, читає книжки, старається дарма не витрачати час», – розповіла вона.

Діана Марків додала, що мати відвідує Віталія раз на два тижні, але сама вона не їздить до нього.

«Ми з Віталієм прийняли рішення, що мені краще не їздити», – резюмувала дружина нацгвардійця.

Нагадаємо, 12 липня суд Італії засудив до 24 років ув’язнення нацгвардійця Віталія Марківа, звинуваченого у причетності до вбивства італійського фотографа Андреа Роккеллі на Донбасі у 2014 році. При цьому італійський прокурор вимагав засудити Марківа до 17 років ув’язнення. Цей вирок будуть оскаржувати.

В останньому слові Марків сказав, що є українським військовим, простим солдатом, патріотом, і додав, що завжди захищатиме Україну. 

Президент України Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ і Генпрокуратурі терміново зайнятися питанням повернення нацгвардійця Віталія Марківа.

 Loading...