Новини » Політика 16 липня, 2019, 16:21
Декомунізація стає проблемою, коли політики починають на цьому спекулювати, – Сазонов
ZIK
ZIK

Питання декомунізації починає загострюватися, коли на цьому перед виборами спекулюють політики. Йде боротьба за голоси пенсіонерів, які ностальгують за минулим.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Кирило Сазонов.

Ведучий програми поцікавився в політолога, що той думає про декомунізацію по-українськи. Пан Сазонов відповів, що в цивілізованій, розвиненій країні не повинно бути домінуючої ідеології, але мають бути закріплені якісь моральні норми. Тому, на його думку, дуже правильно, що в законі про декомунізацію всі людиноненависницькі ідеології зрівняли.

«Я не можу відстоювати в ЗМІ, навіть як гість, право їсти інших людей, навіть якщо це погані люди. І що б не казала Венеційська комісія і бюрократи з європейських організацій, в Німеччині ви навряд чи знайдете пам'ятник Гітлеру. Навіть більше, якщо ваш співрозмовник скаже, що Гітлер був непоганою людиною, у нього були свої ідеї і в нас є право його поважати, в цей момент закінчиться його кар'єра політика чи чиновника», – зазначив політолог.

Зокрема, за його словами, дуже шкода, що закон про декомунізацію не був прийнятий у той час, коли Україна стала незалежною. Але добре, що цього позбулися хоч тепер.

«Комуністи насильно нам нав'язали свою ідеологію м'ясників і катів як героїв. І промили нам мізки. Я в школі вчився за радянських часів і все це знаю», – наголосив Сазонов.

Окрім цього, пан Сазонов зауважив, що це стає проблемою, коли політики починають на цьому спекулювати. Одні перекладають на себе всі заслуги, що вони такі молодці, що від цього позбулися, а інші відчайдушно борються з цим.

«Це просто загострюється перед виборами. Йде боротьба за голоси пенсіонерів, і вони отримають їх. Пенсіонери звикли, що Жуков не м'ясник, а герой війни, що пам'ятник йому треба залишити, що Ленін був хороший, тобто всі ці дурниці є в голові людей. Поки молодь не буде ходити на вибори і не буде задавати свою повістку дня, ми будемо жити ностальгією за радянськими часами», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що  Конституційний Суд у вівторок, 16 липня, визнав конституційним закон про декомунізацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-16 08:42 :40