Чиновник Зеленського, якому «світить» люстрація, прокоментував ідею президента

ZIK

Якщо кожного разу люструвати представників попередньої влади, доведеться вічно починати будувати все з нуля. Повинна бути забезпечена «певна тяглість» процесів.

Про це на брифінгу, який транслював телеканал ZIK, розповів заступник керівника Офісу Президента Вадим Пристайко.

Коментуючи ідею Володимира Зеленського про нову люстрацію, він наголосив: розуміє, що може опинитись у цьому переліку, адже за свою дипломатичну кар’єру працював із всіма президентами України.

«Якщо Главою держави буде ухвалене рішення, що він більше не потребує наших послуг, очевидно, ми підемо, і буде хтось інший, хто не має «заплямованої репутації» – зазначив Пристайко.

Та він зазначив: не зовсім підтримує таку ідею, адже вважає, що має зберігатись «певна тяглість». Мовляв, в іншому випадку кожного разу доведеться починати будувати все із самого початку.

«Разом із тим я усвідомлюю, чого хоче досягти президент. У нього є цікава ідея, яка апелює, напевне, до багатьох верств українського населення. Колись він сказав, що мріє, аби в уряді працювали люди, які не пам’ятають, як жилось при Радянському Союзі. Очевидно, мінімальні знання арифметики дозволяють підрахувати вік цих людей – звісно, вони б не могли працювати за попередніх урядах усіх адміністрацій. Ідея зрозуміла, та особисто мені не подобається її реалізація», – зазначив Пристайко.

Окрім того представник Офісу президента додав: із Зеленським спілкується кожного дня. Тому відома його позиція.

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський збирається змінити закон про люстрацію. Він заявив, що хоче внести до закону перелік посад всіх представників влади, які керували країною з 2014 по 2019 роки. Це – президент, працівники уряду, нардепи, чиновники.

Loading...