Новини » Політика 15 липня, 2019, 11:17
Янукович – нюзмейкер: Одарченко пояснила, як президент-втікач може вплинути на виборчі перегони
ZIK
ZIK

Янукович не є авторитетом для українців, однак його доповідь в суді може становити суттєвий вплив на інформаційне поле. Особливо, якщо те, що він скаже, буде компроматом на когось із учасників виборчої кампанії або стосуватиметься Криму та Донбасу.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловила політична консультантка Катерина Одарченко.

Вона наголосила: серед усіх представників минулої влади Віктор Янукович якраз сприймається суспільством абсолютно негативно. Український виборець не дослухатиметься до його думки. Та все ж, якщо на нинішньому засіданні апеляційного суду виступить президент-втікач, він буде нюзмейкером. Його вплив на інформаційне поле стане досить значним, особливо якщо йтиметься про негативний фактор підтримки чи деяку пікантну інформацію.

«Однак, він точно не є авторитетом, який може попросити підтримати якусь певну політичну силу», – підкреслила Одарченко.

Вона погодилась, що зараз використати Януковича на публіці можна буде, якщо той з’явиться з компроматом на когось із учасників виборчих перегонів.

«Або також – із деякою інформацією про Крим та Донбас, яка значно змінюватиме картину світу. Однак, думаю, цього не буде – адвокати Януковича йдуть по своєму основному плану та доводять, що будь-які судові справи щодо нього – політичний тиск. До речі, у Європейському суді з прав людини та інших судах досить легко доводити такі факти», – зазначила політична консультантка.

Адже, за її словами, будь-яка заява в медіа, навіть жарти про «повішених депутатів», також сприймаються, як погроза та політичний тиск.

«Саме тому більшість тих, проти кого починали справи щодо державної зради, мають у судах позитивні розгляди, знімають із себе картки Інтерполу, адже доводять політичну вмотивованість тих чи інших справ», – наголосила Одарченко.

Експертка підкреслила: це свідчить, що нашим правоохоронним органом слід серйозно підходити до таких судових розглядів і завжди дотримуватись процедури.

«Адже недотримання процедури – ще один аргумент для європейських органів, припустимо, працювати на стороні людей, яких звинувачують», – резюмувала Катерина Одарченко.

Як повідомлялось, у червні Київський апеляційний суд відклав розгляд апеляції на вирок колишньому президенту Віктору Януковичу у справі про держзраду для призначення запасного судді у справі. Засідання перенесли на 15 липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 09:41 :48