Новини » Політика 15 липня, 2019, 11:21
Це повна дурня: Експертка розкритикувала сенсорну кнопку Парубія
ZIK
ZIK

Депутат сам повинен розуміти, чому він йде у Раду, і не прогулювати засідання. Адже це його робота, за яку парламентар отримує зарплату. Тому виборцям потрібно дозволити відкликати свого представника у парламенті, якщо той не відстоює їхні інтереси.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловила докторка політичних наук Інна Костиря.

«Сенсорна кнопка – це повна дурня. Потрібно чітко зрозуміти: йдемо до парламенту, щоб ухвалювати закони чи будемо одне одного відзначати, як вчителька у школі – прийшов не прийшов», – заявила експертка.

Вона наголосила: у сучасному світі можна придумати сенсорну кнопку і «все, що завгодно». Однак кожен депутат, що балотується до Верховної Ради, повинен чітко усвідомлювати, чому він туди йде.

«Якщо триває тиждень роботи в парламенті, депутати повинні бути на своїх робочих місцях. Їм же ж за це платять зарплати. Якщо ти не хочеш туди ходити, то не балотуйся, не йди», – наголосила Костиря.

Тож, на її думку, із парламентарів потрібно зняти недоторканність та дозволити громаді відкликати того чи іншого свого представника. Окрім того, за словами експертки, зняття недоторканності допоможе зробити місце у Верховній Раді  менш привабливим.

«Менше «бізнесменів» виявлятимуть бажання йти до парламенту, щоб відстоювати власні інтереси. Натомість до парламенту більше йтимуть ті люди, які дійсно хочуть сьогодні щось зробити для громади», – вважає Інна Костиря.

Як повідомлялось раніше, спікер Верховної Ради Андрій Парубій розпорядився апарату Верховної Ради встановити сенсорні кнопки для голосування народних депутатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 09:23 :49