Новини » Світ 15 липня, 2019, 19:31
Президенти Польщі і Словаччини обговорили рух України до ЄС і НАТО
Президентка Словаччини Зузана Чапутова і президент Польщі Анджей Дуда у ВаршавіPAP/Piotr Nowak
Президентка Словаччини Зузана Чапутова і президент Польщі Анджей Дуда у ВаршавіPAP/Piotr Nowak

Президент Польщі Анджей Дуда і Словаччини Зузана Чапутова, переконанні, що потрібно підтримувати Україну, як у збережені її повного суверенітету над усією своєю територією, так і у прагненні інтеграції з ЄС і НАТО.

Про це йшлося на зустрічі президентів, що відбулася у Варшаві у понеділок, повідомляє Польське радіо.   

Головними темами переговорів стали співпраця в регіоні і ЄС, безпекова політика, захист довкілля та клімату, а також зміни у польській системі правосуддя.

Президент Польщі також поінформував, що під час зустрічі зі словацькою колегою обговорив тему безпеки, а також ситуацію в Україні. Зокрема, він висловив задоволення, що спільно зі словацькою президенткою має спільний погляд на це питання.

«Ми обоє переконанні, що потрібно підтримувати Україну, як в її зусиллях для стабільності, аби зберегти повний суверенітет, повну незалежність, а отже для закінчення також окупації Донбасу, Луганська і Криму, але, передусім, також аби були реалізовані реформи та проєвропейські заходи України. Дуже важливо, аби Україна в усіх значеннях наближалася до держав ЄС та євроатлантичної спільноти», – підкреслив Анджей Дуда.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 14:16 :31