Новини » Світ 15 липня, 2019, 1:10
Німеччина, Франція і Великобританія закликали Іран скасувати рішення щодо ядерної угоди

Німеччина, Франція і Великобританія підтримують Спільний комплексний план дій (СВПД), але його збереження залежить від повного дотримання Іраном своїх зобов’язань.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Відповідно до оприлюдненої заяви, яка опублікована на сайті уряду Німеччини, Німеччина, Франція і Великобританія ще в 2018 році висловили співчуття у зв’язку з виходом США з угоди і введенням американських санкцій проти Ірану, незважаючи на те, що Тегеран виконував свої зобов’язання за договором.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США заявили про готовність до переговорів з Іраном. Як відомо, у травні Тегеран у відповідь на дії США, які вийшли з ядерної угоди і відновили антиіранські санкції, вже оголосив про призупинення деяких зобов’язань за СВПД і попередив, що розширить цей список протягом 60 днів, якщо Європа буде виконувати введені США обмеження.

Також глава МЗС Ірану Мохаммад аль-Хакім заявив, що Багдад готовий виступити посередником між Іраном і Сполученими Штатами Америки. Він додав, що Багдад не вважає «економічну блокаду» Ірану плідною, натякнувши на антиіранські санкції США.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 14:02 :31