Новини » Події Читать эту новость на русском

МЗС Росії про обмін українських моряків: «Думаємо щодо цього»

Полонені українські моряки в Лефортовському суді Москви, 17 квітня 2019 року. Фото: Getty

Росія обговорює з Україною питання обміну затриманих у районі Керченської протоки українських моряків.

Про це сказав заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін в понеділок журналістам, відповідаючи на відповідне запитання російського Інтерфаксу.

«Звичайно, обговорюється, думаємо щодо цього», – сказав Карасін.

Відповідаючи на питання про те, чи може в цьому напрямку бути якесь просування найближчим часом, заступник міністра закордонних справ РФ повідомив, що «нічого не може сказати з цього приводу».

Нагадаємо, 15 липня в Києві зустрілися омбудсмен Людмила Денісова та її російська колега Тетяна Москалькова. «Ми обговоримо питання звільнення громадян України, які утримуються на території РФ та окупованого Криму, а також утримуваних громадян РФ в Україні», - написала Денисова.

«Дуже важливо, що відбулася розмова між президентами. І ми з вами діємо уже в фарватері того діалогу, який почався», – сказала Москалькова.

11 липня Зеленський вперше провів телефонні переговори з Путіним. За словами Пєскова, ініціатором розмови була українська сторона.

Офіційні відомства країн повідомили, що сторони обговорили звільнення полонених військових моряків та інших українських громадян на території РФ, продовження переговорів у Нормандському форматі.

Читайте більше новин на тему: полонені моряки

Loading...