Новини » Суспільство 15 липня, 2019, 2:42
МОЗ хоче заборонити продаж окремих тютюнових виробів. Перелік
uk.taylrrenee.com
uk.taylrrenee.com

Міністерство охорони здоров’я України пропонує на законодавчому рівні заборонити продаж окремих тютюнових виробів.

Про це повідомила прес-служба МОЗу.

Зокрема МОЗ пропонує заборонити продаж таких тютюнових виробів: так званий «жувальний тютюн», «смачний» тютюн для самокруток та сигарети із характерним запахом або смаком, сигарети, в яких міститься більше 1 мг нікотину, 10 мг смоли та 10 мг монооксиду вуглецю, тютюнові вироби з вітамінами, кофеїном або добавками, що створюють враження, ніби куріння має переваги для здоров’я.

Також, згідно із ініціативою Міністерства, мають підпасти під заборону тютюнові вироби з добавками, які роблять дим кольоровим або полегшують його вдихання та засвоєння, тютюнові вироби з добавками, які мають канцерогенні, мутагенні або репродуктивно токсичні властивості у неспаленій формі, у фільтрі, папері чи капсулах не має бути домішок, ароматів, нікотину.

Також будуть заборонені сигарети та тютюн для самокруток, що містять смакові та ароматичні добавки у фільтрі, папері, упаковці чи капсулах.

При цьому у МОЗ наголосили, що щороку від хвороб, спричинених тютюновою залежністю у світі помирають 7 млн людей, 900 тисяч із них не є курцями. І хоча кількість курців в Україні останнім часом зменшується, показники досі є високими, а серцево-судинні хвороби лишаються лідером серед причин смертності українців.

Нагадаємо, МОЗ України пропонує заборонити омолоджувальну обрізку дерев, спалювання листя і посипання доріг сіллю.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 19:43 :05