Новини » Світ

Ердоган вважає, що Трамп має знайти «золоту середину» і не вводити санкції проти Туреччини

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент США Дональд Трамп має повноваження відмовитися від санкцій у відношенні Туреччини за закупівлю російських систем протиповітряної оборони С-400.

Про це заявив в неділю президент Таїп Ердоган, передає РБК-Україна.

Ердоган вважає, що Трамп повинен знайти «золоту середину» в суперечці. Коментарі Ердогана прозвучали через два дні після того, як Туреччина прийняла поставку першої партії передових російських компонентів системи С-400, незважаючи на попередження Вашингтона про те, що цей крок викличе санкції США.

Трамп висловив співчуття позиції Туреччини, коли він зустрівся з Ердоганом на саміті G20 в Японії минулого місяця, заявивши, що Анкара купила S-400 у Москви, тому що попередня адміністрація США не продавала їй ракети Patriot.

Ердоган заявив, що Туреччина як і раніше хоче купувати системи Patriot у Вашингтона, і обидві країни повинні прагнути збільшити обсяг торгівлі і працювати над «комплексною оборонною співпрацею».

Нагадаємо, НАТО вже висловили стурбованість через можливі наслідки покупки Туреччиною російських зенітно-ракетних комплексів С-400.

 

Loading...