«Батіг» «Слуги народу» для власних депутатів: радниця Зеленського заявила про два методи

ZIK

У Дмитра Разумкова є два інструменти – це батіг і пряник. Пряник – це комунікація, місія, цінності, ідеал. А батіг – скликається з’їзд партії, і депутат виключається. Це щодо «списочників». Із мажоритарниками буде працювати закон про відкликання народних депутатів.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявила юрист, доктор юридичних наук, кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу», експерт із питань реформи судової системи в команді Зеленського Ірина Венедиктова.

Відповідаючи на питання ведучої, як у команді Зеленського планують «тримати у купі» таку велику партію, Ірина Венедиктова заначила, що для цього у Дмитра Разумкова є два інструменти:

«Це батіг і пряник. Пряник – це комунікація, місія, цінності, ідеал. Все це пряник. Іншого пряника бути не може», – підкреслила гостя програми.

А от батіг для майбутніх депутатів «Слуги народу», за словами Венедиктової, – це закон про відкликання народного депутата і рішення партії про виключення зі списку.

«Що стосується «списочних» кандидатів, там все просто: скликається з’їзд партії,  і депутат виключається. У нас є такий приклад, коли був виключений Томенко. Він, мабуть, єдиний, але приклад є, тож робити це можна. Була би політична воля.

Що стосується «мажоритарників», це не спрацює. З мажоритарниками буде працювати закон про відклик народних депутатів. Його зараз ще немає, але обов’язково буде.

Тобто треба все чітко прописати. Є законодавство, от почне працювати Рада, і я думаю, що треба буде це просто «підкрутити»», – додала Ірина Венедиктова.

Нагадаємо, Ірина Верещук розповіла, як у партії «Слуга народу» хочуть карати депутатів-прогульників.

Loading...