live

В ув’язненого в Росії Балуха незадовільний стан здоров’я, – адвокат

Володимир Балух. Фото: krymr.com

У ув’язненого в Росії українського активіста з Криму Володимира Балуха «незадовільний» стан здоров’я.

Про це повідомила адвокат Ольга Дінзе після відвідування свого підзахисного в російській колонії, пише Крим.Реалії.

За словами адвоката, Балух скаржиться на сильний біль у тілі, у нього опухла нога.

«Відвідала Балуха у вівторок (9 липня, – ред.). Стан здоров’я незадовільний: головний біль, набряк нижньої лівої кінцівки, сильний біль у суглобах і грудній клітці. В допуску лікаря, якому довіряє Балух, відмовили без пояснення причин», – сказала Дінзе.

Вона також додала, що в колонії не прийняли продукти харчування, які необхідні Володимиру Балуху для виходу з голодування без шкоди для здоров’я.

Нагадаємо, що Володимир Балух почав голодування через нелюдські умови утримання в російській виправній колонії, зокрема перебування понад два місяці в штрафному ізоляторі та позбавлення права зустрічі з консулом.

Після задоволення вимоги політв’язня він припинив голодування. 5 липня в колонії № 4 міста Торжок (Росія) його відвідав український консул.

Однак через голодування стан здоров’я активіста з Криму різко погіршився.

Федеральна служба безпеки Росії затримала Балуха у грудні 2016 року. Її співробітники стверджували, що знайшли на горищі будинку, де він живе, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники наполягають, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України у дворі його будинку.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...
Loading...
Loading...