live

Українські легкоатлетки під завісу Універсіади-2019 завоювали два «золота» і «срібло»

universiade2019napoli.it

У заключний день змагань з легкої атлетики в рамках ювілейної ХХХ Всесвітньої літньої Універсіади-2019, що підходить до свого завершення в італійському Неаполі, українки поповнили «синьо-жовту» скарбничку трьома медалями – двома золотими та однією срібною.

Юлія Чумаченко й Ірина Геращенко оформили переможний «дубль» у секторі для стрибків у висоту на стадіоні «Сан Паоло» в Неаполі.

24-річна Юлія Чумаченко повторила свій особистий рекорд – 194 см – і стала з цим результатом переможницею. Ірина Геращенко, як і німкеня Імке Оннен, підкорила висоту 191 см, але за спробами срібло виграла саме українка.

Цікавий факт, що це друга Універсіада для Ірини. Минулого разу, в 2017 році у Тайбеї, 24-річна киянка також завоювала срібну медаль з таким же результатом.

ХХХ Всесвітня літня Універсіадиа-2019 у Неаполі

Легка атлетика. 13 липня. Стрибки у висоту. Жінки

Ще одне «золото» Україні принесла жіноча естафетна команда 4х400 метрів у складі Марії Миколенко, Анастасії Голєнєвої, Катерини Климюк і Тетяни Мельник. Час наших спортсменок – 3 хвилини 30,81 секунди. Найближчих переслідувачок, мексиканок, вони випередили майже на дві секунди – 3.32,63.

При цьому, після перших двох етапів українки йшли четвертими, але Климюк зі старту прискорилася і очолила забіг, а Мельник ще більше збільшила відрив від другого місця.

ХХХ Всесвітня літня Універсіадиа-2019 у Неаполі

Легка атлетика. 13 липня. Естафета 4х400 м. Жінки

Тепер в активі студентської збірної України в Неаполі тепер рівно два десятка медалей – шість золотих, сім срібних та сім бронзових.

 Loading...
Loading...
Loading...