Новини » Політика 13 липня, 2019, 22:10
Знятий з реєстрації кандидат в нардепи Куницький знову попався на брехні, – нардеп Денисенко
Александр Куницкий
Александр Куницкий

Народний депутат Андрій Денисенко заявив, що знятий з реєстрації кандидат в нардепи по 169 харківському округу Олександр Куницький знову попався на брехні.

Народний депутат Андрій Денисенко заявив, що знятий з реєстрації кандидат в нардепи по 169 харківському округу Олександр Куницький знову попався на брехні.

У своїй публікації Андрій Денисенко повідомляє, що після скасування ЦВК реєстрації кандидата Олександра Куницького він подав в суд нові докази своєї довгої відсутності на території України в 2015 році.

Денисенко опублікував документи, подані Куницьким в суд, в яких як обґрунтування довгої відсутності в країні він надає вже новий аргумент і зазначає, що перебував в країні як громадянин Ізраїлю. Відповідно, на його думку, закон він не порушував.

“Ще вчора я вважав, що мій гештальт з Куницьким нарешті закрито, а вже сьогодні мені стало відомо, що любитель щотижневих подорожей до Мордору Куницький продовжує цинічно і відверто брехати у вічі ЦВК, виборцям та суду.

Бо сподівається, що покровителі з РФ допоможуть йому відновитися у виборчій гонці. 

Брехливий цинізм суб‘єкта зашкалює. Спочатку він відпирається від громадянства Ізраїлю - приперли до стінки - зізнався, що таки є! Потім доводив і він, і представник Слуги народу, що його відсутність 264 дні в Україні обґрунтована виключно (!!!) службовими відрядженнями. Навіть довідки намалював, як ми вже знаємо.

А тепер! Увага! Після того, як ЦВК скасувала його реєстрацію, він вже не тільки визнає, що має подвійне громадянство, але й стверджує, що проживав на території України на підставі ізраїльського паспорту 159 днів! А отже, на його думку, все тепер точно в порядку і він не порушив виборче законодавство - попри те, що він двічі надає різні обґрунтування.

Брехня стала тотальною і остання її частина заперечує першу.

Хоча про що це я, про яку безбрехливість...Людина присягала на вірність іншій країні, а потім легко нібито відмовилась від її громадянства, потім відсиджувалася за кордоном, щоб не бути призваною в українську армію, коли йшла активна фаза війни, а потім по кілька разів на місяць мандрує до країни агресора. Особисто я не вірю, що такий відданий слуга кількох народів схаменеться і перестане нахабно дертися в парламент.

А ось на місці виборців і суддів я б замислився - хто зна, що може ще виплисти у справі Куницького. Це його позов на відновлення як кандидата і повна копія ізраїльського паспорту. Насолоджуйтесь!“

В документах, до яких звертається Денисенко, Олександр Куницький, фактично відмовляючись від наданих раніше в ЦВК пояснень, зазначає, що на основі закордонного паспорту, виданого державою Ізраїль, у 2015 році шість разів перетинав кордон України як громадянин Ізраїлю, тому в ЦВК не було підстав скасувати його реєстрацію.

Нагадаємо, після того, як ЦВК встановила факт безпідставної відсутності упродовж 5 років перед виборами на території країни кандидата в нардепи Олександра Куницького, вона скасувала його реєстрацію. За даними Держприкордонслужби, він був відсутній в країні з 15 березня по 5 грудня 2015 року.

За даними ЦВК, як пояснення своєї відсутності упродовж 264 днів в 2015 році Куницький надав накази від ГО «Еліта Нації» та 1+1 Продакшн, згідно з якими він виконував редакційне завдання в Угорщині та Румунії.

В ЦВК додали, що Куницький не надав доказів, які підтвердили би його трудові відносини з 1+1 Продакшн та ГО. Відповідно, були порушені вимоги Конституції та законодавства про проживання в Україні упродовж останніх п’яти років перед виборами.

12 липня у Facebook Андрій Денисенко опублікував документи, які можуть свідчити про підробку екскандидатом в нардепи від «Слуги народу», який балотувався по 169 мажоритарному окрузі Харкова Олександром Куницьким документів, які подали в ЦВК. Зокрема, йдеться про накази про відрядження, які мали підтвердити безперервне перебування кандидата в депутати Куницького на території України в останні п’ять років через обов’язковість цієї умови для допуску до виборів. За даними Денисенко такі документи є фіктивними, вони були створені юристами «Перемежко і партнери» 2019 році, хоч і датовані 2015 роком.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 05:07 :35