live
Новини » Політика

«Вікно можливостей»: названо найкращий період для реформ в Україні

ZIK

Після Майдану, коли починалася війна, а у Верховній Раді була «залякана компанія», можна було провести будь-які реформи. І українське суспільство в той час було готове терпіти будь-які жорсткі процеси. Проте цим «вікном можливостей» не скористалися.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

Журналіст, говорячи про реалізацію реформ в Україні, зауважив, що головна претензія його як громадянина України до минулої влади полягає у недостатніх діях.

«Я дуже добре пам’ятаю Верховну Раду VII скликання, яка ще рік існувала фактично до дострокових виборів, оголошених Порошенком у 2014 році. Це була компанія абсолютно заляканих людей Майданом і початком війни, через яку можна було провести все, що завгодно, будь-яку реформу – податкову, медичну, освітню, пенсійну… Вони проголосували б за все. Ось це був конкретно втрачений час для того, щоб проводити дуже жорсткі реформи», – заявив Сергій Щербина.

Він зазначив, що тоді реформи були б непопулярними, проте українське суспільство було до них готове, адже тоді, коли починалася війна, суспільство було готове погодитися на багато речей.

«Уже до кінця 2015 – у 2016 році ніхто не був готовий терпіти будь-які жорсткі речі. А ось тоді було «вікно можливостей», яким потрібно було скористатися. Ним не скористалися», – резюмував Сергій Щербина.

Як повідомляли, 12 липня під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України віцепрем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко презентував нову модель адміністративно-територіального устрою, в якій замість 468 районів буде сформовано 102. Це 92 райони, які розташовані на підконтрольній території України, і ще 10 – на тимчасово окупованій та в Криму.Loading...
Loading...
Loading...