Новини » Економіка

«Укрзалізниця» відповіла на позов Крюківського заводу на 1,4 млрд

АТ «Укрзалізниця» заявила, що Крюківський вагонобудівний завод «маніпулює фактами» та порадила усунути «конструктивні недоліки», які, за словами компанії, були виявлені у ході експлуатації поїздів виробництва КБВЗ.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

«Скільки Укрзалізниця має купити пасажирських вагонів – визначає річний фінансовий план компанії, а не Крюківський вагонобудівний завод», – підкреслили у компанії.

В УЗ підтверджують, що уклали з заводом угоду на купівлю 54 пасажирських вагонів, але згодом Кабмін затвердив фінансовий план компанії, яким передбачається закупівля лише 20 вагонів – 10 у цьому році та 10 у наступному.

«Укрзалізниця вже внесла заводу авансовий платіж за 5 пасажирських вагонів, з яких поставлено 3.

Щодо 2 вагонів класу РІЦ, то компанія очікує від заводу-виробника надання ним повного пакету документів, який би підтвердив відповідність цих вагонів вимогам курсування в міждержавному сполученні, де ширина колії 1435 мм», – йдеться у повідомленні.

В УЗ закликали Крюківський завод «не маніпулювати фактами, а вдосконалювати якість рухомого складу та усунути конструктивні недоліки, які були виявлені в ході експлуатації швидкісних поїздів виробництва КВБЗ».

Нагадаємо, Господарський суд Києва відкрив справу за позовом Крюківського вагонобудівного заводу проти «Укрзалізниці» про стягнення коштів на загальну суму близько 1,4 мільярда гривень.

 Loading...