Новини » Події

У Дніпрі попрощалися із Народним Героєм України Олександром Колодяжним

У Дніпрі поховали Народного Героя України Олександра Колодяжного.

Про це повідомляє UA:Дніпро.

Два тижні лікарі центрального військового шпиталю боролися за життя Олександра. Однак 11 липня його серце зупинилося.

Сьогодні, бойові побратими, рідні та друзі прощаються з ним в останнє.

Старший сержант 74-го окремого розвідувального батальйону Олександр Колодяжний, був мобілізований у липні 2014 році як доброволець. Брав участь у бою в Авдіївській промзоні, обороняв село Широкіно, Славне, Піски та Донецький аеропорт.

«Він був один з тих хто поставив прапор України на старому терміналі. Він виконував всі завдання, що йому ставили командири, ніколи не відхилявся від цілі. Завжди намагався зробити все, щоб наша перемога була якомога швидше», – каже волонтерка Юлія Дмитрова.

27 червня Олександр натрапив на міну, поблизу Мар’їнки на Донеччині, це було його четверте поранення за 5 років. Його відвезли до центрального військового шпиталю в Києві, де він два тижні знаходився без свідомості. Командир Олександра Дем’ян Белічко, згадує його, як відважну та хоробру людину.

«Це командир який міг повести за собою, свій підлеглий особовий склад. Про всіх піклувався і ніколи в стороні не залишався. Для хлопців, підлеглих, був авторитетом, дуже великий авторитет. Не передати словами яка це втрата для всього підрозділу», – розповів Дем’ян Белічко.

Додамо, дніпрянин Олександр Колодяжний отримав звання Народного героя України у 2017 році. У нього залишилася мати та дорослий син.

Нагадаємо, на Донбасі з початку доби поранили двох українських військових

 Loading...