Новини » Політика 13 липня, 2019, 4:13
У День Незалежності потрібен військовий парад – і це буде «телеміст», – Михальчишин
ZIK
ZIK

В Україні не потрібно роздавати військовим по тисячі гривень, натомість у День Незалежності слід провести військовий парад – і це буде наш «телеміст».

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив резонер Юрій Михальчишин.

Резонер наголосив, що кожного дня на фронті є до десяти поранених. За місяць, зауважив він, через поранення і травми може вибувати до батальйону бійців. Така кількість, каже Юрій Михальчишин, є дуже великою. Водночас про це нині мало говорять.

«Це все стало різко нецікаво. Зате цього тижня збурило наше суспільство обговорення доцільності чи недоцільності проведення військового параду на День Незалежності, і багато хто звертається до економічних аргументів, мовляв, вигідно це чи невигідно, дорого чи дешево…», – сказав Юрій Михальчишин.

Він звернув увагу на те, що нещодавно в США вперше за багато років відбувся військовий парад. Кошторис такого заходу – 2 мільйони доларів, зазначив резонер.

«А нам вкинули абсолютно, вибачте, скотську цифру в 300 млн грн нізвідки просто, мовляв, як це багато, краще солдатикам гроші роздамо. Хочу сказати від своїх друзів, зокрема від батальйону тактичної групи полку спецпризначення «Азов» – не треба тисячу гривень, а потрібен парад, і це буде наш «телеміст», – наголосив Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що в цьому році військовий парад до Дня Незалежності України не відбудеться.

Як повідомляли, Кабінет Міністрів планує протягом тижня підготувати для президента Володимира Зеленського варіанти, як можна направити на доплати військовим 300 млн грн, не скасовуючи військовий парад на День Незалежності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 07:06 :49