Трамп – теж у дечому Зеленський, – головред Щербина

ZIK

Секрет перемоги Володимира Зеленського полягає не в успішності його бізнесу, а в емоції, яку він викликав, а також у тому, що він був монополістом на ринку контрелітарного протесту.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

Журналіст зауважив, що проблема полягає не в тому, що на президентських виборах переміг Володимир Зеленський, а в тому, що перемога відбулася «саме так і саме зараз». З його слів, зараз таким є світовий тренд – контрелітарний протест.

«Трамп – це теж у дечому Зеленський… Це теж медійна історія. Це людина, якій не були потрібні ні CNN, ні New York Times, йому достатньо було одного Твіттера. Це людина, яка мала доволі неоднозначну публічну репутацію», – зазначив Сергій Щербина.

Журналіст зауважив, що, за українськими мірками, у Володимира Зеленського був досить успішний бізнес, де всі активи – це креатив.

«Але секрет його перемоги – не в успішності його бізнесу. Секрет його перемоги – в емоції, яку він викликав. Він був монополістом на ринку контрелітарного протесту. Решта його конкурентів так чи інакше намагалися грати за правилами, сформованими в українській політиці, партійній номенклатурі, продовженні Української РСР… Зеленський порушив цю парадигму, Зеленський перекинув стіл», – заявив Сергій Щербина.

Як повідомляли, представники президента України Володимира Зеленського поїдуть до Вашингтона для підготовки його зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.Loading...