Саакашвілі заявив, що СБУ є «першим контрабандистом» в Україні

ZIK

Коли в СБУ кажуть, що треба боротися з контрабандою, то це те саме, що лисиці дозволити займатися курами. Вони є «першими контрабандистами в країні».

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів політик лідер партії Рух нових сил Міхеїл Саакашвілі.

Ведуча програми поцікавилася, як гість програми вважає, чи мають народні обранці, генеральні прокурори та інші люди, які не мають стосунку до судів, втручатися, пікетувати суди, чи дати всім можливість спокійно працювати. Пан Саакашвілі відповів, що в Україні не функціонує судова система. От якби вона функціонувала, як у розвинутих демократичних країнах з верховенством закону, тоді до цього були б зауваження зазначив політик.

«Суди перетворилися у звичайну кантору. Декілька днів тому в Одесі, суддя демонстративно відпустив всю банду, після чого вони їздили по місту сигналили і кричали, що вони отримали перемогу. А це перемога над народом, законом і законністю. Як з таким суддею розбиратися, цей суддя такий же кримінальний злочинець, як і ті, кого він виправдав», – переконаний політик.

На його думку, правоохоронна система в країні повністю зламана. Ні один її елемент не функціонує так, як повинен. Зокрема, за його словами, коли він чує заяву від СБУ, що треба ініціювати боротьбу з контрабандою, то це те саме, що лисиці сказати займайтеся курками.

«Перший контрабандист в країні» є СБУ. А що в країні немає грального бізнесу? МВС спокійно кришує гральний бізнес по всій країні. Це всі знають і куди не зайди він там є. Якщо говорити про Харків, то він завалений »наркотою» і контрабандним алкоголем. І в цьому бере участь прокуратура, СБУ і поліція», – констатував пан Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше суд у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова визнав недопустимими низку доказів, зокрема експертизу щодо вартості будівлі, за яку міськрада, за версію слідства, заплатила вдвічі дорожче.

Читайте більше новин на тему: СаакашвіліLoading...