live

Провал тарифної політики: ексміністр назвав, кого потрібно притягати до відповідальності

ZIK

Останні суди довели, що тарифи в Україні – незаконні. За це мають відповідати конкретні люди: Порошенко, Вовк, національна комісія та Гройсман.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив колишній міністр із питань ЖКГ (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

Ексміністр Кучеренко зазначив: якби він був радником президента Зеленського, в перші дні перебування на посаді він би визнав повний провал тарифної політики в Україні, покликав би 5-7 фахових людей, і в закритому кабінеті вони разом вирішували б всі проблеми держави, пов’язані з тарифами.

«Після цього я вийшов би і сказав, що це важка, серйозна праця, але ми знаємо, як це зробити, і це буде виглядати так і так», – наголосив Олексій Кучеренко.

Також, за його словами, на місці радника президента він би визначив статус НКРЕКП.

«Що це за орган взагалі? Він конституційний чи ні? А як іде в країні тарифний процес? Це основні питання», – додав ексміністр із питань ЖКГ.

Окрім цього, Кучеренко заявив, що люди, які запроваджували в Україні «нелюдські» та незаконні тарифи, мають понести покарання.

«Я розумію, що тарифи мають бути не просто економічно обґрунтованими, вони мають бути законними. А я нагадаю, що останні суди довели, що тарифи в Україні – незаконні. За це мають відповідати конкретні люди: Порошенко, Вовк, національна комісія та Гройсман»,– акцентував пан Кучеренко.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною постанову Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року, якою визначався порядок формування ціни на газ для населення.

Ця постанова покладала спеціальні права на Нафтогаз України продавати газ громадянам за ціною, нижчою від ринкової ціни. Позивачем у справі була кандидатка у президенти України Юлія Тимошенко.Loading...
Loading...
Loading...