Новини » Спорт 13 липня, 2019, 10:28
На Всесвітній Універсіаді-2019 в Неаполі сьогодні розіграють 33 комплекти медалей
universiade2019napoli.it

На XXX Всесвітній літній Універсіаді-2019, що триває на спортивних аренах італійського Неаполя, сьогодні, 13 липня, в передостанній день змагань буде розіграно 33 комплекти нагород у восьми видах спорту.

У десятий медальний день ювілейних Всесвітніх студентських Ігор-2019 визначаться переможці та призери у футболі, волейболі, тхеквондо, легкій атлетиці, стрільбі з лука, водному поло, тенісі та художній гімнастиці.

Загалом у ХХХ Всесвітній літній Універсіаді-2019 беруть участь 8 000 спортсменів зі 170-ти країн планети, які до 14 липня розіграють 220 комплектів медалей у 18 видах спорту. Студентську збірну України в Неаполі представляють 177 спортсменів, які змагаються у баскетболі, волейболі, спортивній гімнастиці, художній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, стрибках у воду, стрільбі з лука, тенісі, тхеквондо, фехтуванні та футболі.

За дев’ять днів змагань у Неаполі нагороди завоювали спортсмени 65-ти країн, 39 з яких мають у своєму активі бодай одну золоту медаль. В активі збірної України наразі десять нагород і 16-е місце у загальнокомандному медальному заліку серед 170 країн-учасниць.

Нагадаємо, у турнірі з дзюдо Ганна Антикало у четвер, 4 липня, посіла третє місце. У вівторок, 9 липня, «синьо-жовта» скарбничка після чотириденної «засухи» поповнилася трьома нагородами: бронзову медаль завоював тхеквондист Денис Вороновський, легкоатлет Сергій Регеда здобув «срібло» у метанні молота, а ще одна представниця Королеви спорту Марина Бех-Романчук виграла змагання в стрибках у довжину. У середу, 10 липня, третє місце посіла тхеквондистка Ірина Ромолданова. Наступного дня, у четвер, срібні нагороди здобула наша чоловіча баскетбольна команда. А вчора, 12 липня, одразу три нагороди завоювали українські легкоатлетки: зранку «срібло» виборола команда у спортивній ходьбі на 20 км, а ввечері «золото» до нашої скарбнички поклали метальниця молота Ірина Климець та Ольга Корсун, яка виграла потрійний стрибок. Друге місце посіла у багатоборстві збірна України у групових вправах змагань з художньої гімнастики.

Також нагадаємо, що на минулій, ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді, яку 2017 року приймала столиця Тайваню Тайбей, українські спортсмени здобули загалом 36 нагород (12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових) і посіли шосте місце у загальнокомандного медальному заліку серед 142 країн-учасниць.

2019-07-19 23:33 :03