live

Компанія, що руйнує монополію на ринку оцінювання нерухомості, подала документи до ФДМУ

ТОВ «Проперті-АПП» подало до Фонду державного майна України (ФДМУ) документи на авторизацію свого електронного майданчика з оцінювання нерухомості.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав засновник компанії Віталій Семенченко.

«Весь цей час компанія готувалася і проходила всі етапи для того, щоб подати документи на авторизацію свого електронного майданчика до ФДМУ та демонополізувати цей ринок. Було нереально важко, але це все ж таки сталося! Компанія успішно пройшла всі сходинки, передбачені законом, і відповідає всім вимогам чинного законодавства України. Зокрема, було отримано атестат відповідності КСЗІ від Держспецзв’язку. У вівторок, 9 липня 2019 року, ТОВ "Проперті-АПП" подало заявку і весь пакет відповідних документів до ФДМУ на авторизацію електронного майданчика», - написав Семенченко.

Він також додав, що компанія не підписала протоколи інформаційної взаємодії з іншими чотирма майданчиками, які нині працюють з порушенням чинного законодавства.

«Згідно із внесеними правками в Податковий кодекс України на рахунок протоколів інформаційної взаємодії між електронними майданчиками, які було проголосовано та прийнято ВР у бюджетну ніч (закон набув чинності 01.01.2019 р.), всі електронні майданчики (вже чинні або ті, які тільки готуються до роботи), з набуттям цими правками законної сили, мали пройти процедуру побудови КСЗІ в Держспецзв’язку та отримати атестати відповідності. Ці протоколи повинні бути підписаними між операторами, що ВЖЕ мають атестат відповідності згідно з новими змінами у законодавстві, і тільки потім податися до ФДМУ на комісію з авторизації, що успішно і зробила компанія "Проперті-АПП", виконавши всі вимоги закону. Станом на момент подання Компанією документів до ФДМУ, а тобто 09.07.2019 р., у жодного з майданчиків таких атестатів немає, тому відповідно і підписувати їх нема з ким. "Проперті-АПП" не збирається підписувати протоколи інформаційної взаємодії з операторами (майданчиками), які не захищають інформацію стосовно майна громадян України, оскільки вони не мають атестатів відповідності КСЗІ. Таким чином, Компанія не може стверджувати, що передаючи дані будь-якого громадянина України іншому майданчику, вони будуть захищені відповідно до чинного в Україні законодавства про захист інформації», - написав Семенченко.

ТОВ «Проперті-АПП» на сьогодні є єдиним електронним майданчиком, який має Атестат відповідності КСЗІ, що відповідає всім вимогам чинного законодавства України.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Верховна Рада схвалила поправки до Податкового кодексу, якими вкорінила монополію чинних електронних майданчиків з оцінки майна. Про це заявляв навіть перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов. Відповідно, українці змушені платити по тисячі гривень на оцінці своєї нерухомості фірмам, які на ринку пов’язують з нардепом Антоном Яценком.Loading...
Loading...
Loading...