Новини » Політика

Михальчишин: Чому в спецслужби призначають тих, у кого долари в очах?

ZIK

Чому у воюючій країні, щоб реформувати спецслужби, туди не призначають людей із військової контррозвідки, з департаменту захисту національної державності, з антитерористичного спецпідрозділу «Альфа», не призначають аналітиків, а призначають тих, у кого долари в очах і євро?! Мені цікаво, чи на виході буде європейська спецслужба.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив резонер Юрій Михальчишин.

«Я аналізував кадрові призначення Зеленського за липень. Він призначив трьох заступників у СБУ і змінив двох начальників регіональних органів – Львівської та Закарпатської областей. І крім одного генерала Дублика, всі призначенці – вихідці з системи Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Так званого управління «К»,– зауважив Юрій Михальчишин.

За його словами, ця структура – дуже одіозна, функціонально вона не вписується в модель європейської спецслужби, а в українців асоціюється з тим, що там, м’яко кажучи, крутяться дуже великі гроші.

«Чому замість того, щоб у воюючій країні реформувати спецслужби, туди не призначають людей із військової контррозвідки, з департаменту захисту національної державності, з антитерористичного спецпідрозділу «Альфа», не призначають аналітиків, а призначають тих, у кого долари в очах і євро?! І мені цікаво, чи на виході буде європейська спецслужба»,– додав резонер.

Михальчишин обурився, що з 29 тисяч співробітників СБУ вирішили призначити тільки тих, хто працював по митниці, судах та по боротьбі з контрабандою.

«Спочатку сказали, що з цим треба боротися, перекреслити, ліквідувати, але потім взяли і призначили саме їх. Саме вони зараз будуть очолювати спецслужбу в таких складний для країни час», – акцентував гість ток-шоу.

Нагадаємо, Михальчишин заявляв, що призначення керівника «Кварталу 95», лідера партії «Слуга народу» Івана Баканова першим заступником голови СБУ – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ є резонансним, адже базується не на професійних критеріях, а на ознаках належності до нового «криворізького клану» та особистої відданості.

Loading...