live

Бійку з Мосійчуком Шахов назвав «зціленням»

ZIK

Народний депутат України Сергій Шахов, коментуючи бійку, яка сталася в ефірі одного з телеканалів між ним та Ігорем Мосійчуком, зазначив, що він не бив Мосійчука, а «зцілював».

Про це він розповів в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK.

Народний депутат, відповідаючи на питання ведучої, чим запам’яталося йому 8-ме скликання парламенту, зазначив, що командою ця Верховна Рада точно не була, а сам період перебування у Раді нардеп прирівняв до бойових дій.

«Коли люди мене відправляли, вони казали мені, що я йду на війну. І я з цим погоджуюся. Коли я зайшов у парламент, я казав, що якби впала люстра, то це була б народна люстрація. Я з трибуни це говорив», – зауважив Сергій Шахов.

Окрім цього, нардеп розповів, що під час свого першого виступу у Верховній Раді він гостро розкритикував Кабмін.

«Я сказав, що увесь Кабмін потрібно негайно «зачистити». А сьогодні, після того, як Верховна Рада пішла не у відпустку, а фактично померла, не можна жодного міністра випускати з країни. Була б моя воля, я ввів би найвищу міру покарання за те, що натворили українські міністри», – підкреслив Шахов і додав, що народні депутати також повинні нести відповідальність за закони, які приймали.

Також Сергій Шахов пригадав найяскравіший момент свого депутатства – бійку з нардепом Мосійчуком.

«Я не бив, я зцілював. Коли людина скаче без палиці, то це вже добре», – зазначив пан Шахов.

Нагадаємо, нардеп Сергій Шахов в ефірі одного з телеканалів потужним ударом збив з ніг колегу по парламенту Ігоря Мосійчука, той швидко підвівся і рушив на суперника з палицею.Loading...
Loading...
Loading...