Новини » Політика 13 липня, 2019, 10:26
Антон Геращенко пояснив причину потрапляння Саакашвілі до бази «Миротворець»
ZIK
ZIK

Михайло Саакашвілі був включений до бази »Миротворця» за те, що проривав державний кордон України.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів народний депутат Антон Геращенко.

Журналіст Володимир Бойко поцікавився, чи Антону Геращенку не соромно дивитись в очі Михайлу Саакашвілі. За його словами, не секрет, що саме пан Геращенко адмініструє, а точніше його помічник Володимир Науменко, якого недавно звільнили, базу «Миротворець», в якій опинився пан Саакашвілі.

«20 квітня цього року з вашого комп’ютера, в базу «Миротворець» була включена Олена Зеленська, а коли наступного дня відбулися вибори і ви побачили, що Зеленський виграє, то зачистили все це і навіть звільнили свого штатного помічника. Вам не соромно за таку політику?», – зауважив Бойко.

Народний депутат України Антон Геращенко відповів, що Михайло Саакашвілі був включений до бази даних «Миротворець» за те, що він проривав державний кордон України у вересні 2017 року.

«Це була незаконна дія. На жаль, на той час, це лише адміністративне правопорушення. Щодо інших питань, які ви кажете, мені не відома ця інформація. А Володимир Науменко справді працював моїм помічником і допомагав мені в деяких питаннях щодо правоохоронних органів», – пояснив Геращенко.

Нагадаємо, 28 травня Президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу свого попередника Петра Порошенка та повернув українське громадянство третьому президенту Грузії та екс-керівнику Одеської області Міхеїлу Саакашвілі.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 12:45 :45